Serwis i naprawa ekspresów do kawy Gliwice

Jesteś właścicielem kawiarni, restauracji lub innego lokalu gastronomicznego? Może delektujesz się smakiem ulubionego napoju w domowym zaciszu, częstując nim rodzinę i gości? Niestety, każdemu może zepsuć się urządzenie do parzenia. Co, wtedy? Wtedy interweniuje nasza firma! Podstawą naszej oferty jest bowiem naprawa ekspresów do kawy oraz serwis konserwatorski. Usługi te kierujemy do mieszkańców Gliwic oraz najbliższych okolic miasta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy na Dolnym Śląsku potrzebują szybkiej i profesjonalnej obsługi.

To oczywiście nie wszystko – zapewniamy również obsługę Door To Door. Obsługujemy więc Klientów także z innych części Polski.

Naprawa ekspresów do kawy w Gliwicach

Specjalizujemy się w naprawie ekspresów, które mają problem z przepływem wody. Wymieniamy filtry, udrażniamy i wymieniamy pompę. Zajmujemy się też wymianą uszczelek, węży i pojemników na wodę. Jesteśmy przygotowani również na wymianę grzałki oraz na eliminację różnych uszkodzeń mechanicznych. Mamy też doświadczenie w naprawie urządzeń, które nie pobierają wody, nie mielą kawy i nie spieniają mleka. Reperujemy również sprzęty, które nie nalewają napoju do filiżanki oraz mają inne usterki.

Możemy zająć się niemal każdym rodzajem urządzenia, niezależnie od modelu czy marki. Mamy doświadczenie w pracy m.in. ze sprzętem:

  • Krups
  • Nivona,
  • Saeco,
  • Miele,
  • Gaggia Milano
  • oraz Philips.

W Gliwicach przyjmujemy też zlecenia na naprawę czy serwis ekspresów do kawy Siemens, De’Longhi, Jira oraz Melitta.

Serwis ekspresów – oferta dla mieszkańców Gliwic

Zajmujemy się również konserwacją urządzeń – czyli wszystkim, co jest niezbędne dla zabezpieczenia sprzętu przed uszkodzeniami, które mogą powstawać w wyniku intensywnej eksploatacji. Serwis ekspresów do kawy w Gliwicach obejmuje zabiegi, które pozwalają też na zabezpieczenie sprzętu pod względem higienicznym, w tym na usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz zanieczyszczeń.

W przypadku konserwacji przeprowadzamy odkamienianie oraz kompleksowe czyszczenie. Możemy też wymienić filtry wody czy wyczyścić osad kawowy lub system mleczny (spieniacz). Zadbamy także o tackę ociekową i pojemnik na fusy, czyli o miejsca, w których często zalega woda, co stwarza idealne warunki do rozwoju bakterii.

Naprawa ekspresów do kawy w Gliwicach – 4 proste kroki

Stworzyliśmy specjalny system, który – mamy nadzieję! – ułatwi Tobie i innym Klientom z Gliwic skorzystanie z naszej oferty. Pierwszym krokiem do skorzystania z oferty jest zamówienie usługi serwisu lub naprawy ekspresu do kawy poprzez wygodny formularz zgłoszeniowy. Krok drugi to przekazanie zepsutego sprzętu kurierowi. Nie martw się, to my wysyłamy kuriera, Ty nie musisz nigdzie dzwonić. Kurier zabierze Twoje urządzenie do specjalnego pudełka, które przygotowujemy. Jest ono dostosowane do transportu wrażliwych, ciężkich urządzeń. Transport jest więc bezpieczny. Możesz też przekazać sprzęt w oryginalnym kartonie, jeśli wolisz.

Krok trzeci wymaga od Ciebie zatwierdzenia wyceny stworzonej przez naszych wykwalifikowanych serwisantów. A krok 4? Zazwyczaj następuje on w ciągu pięciu dni od odebrania przez nas urządzenia. Jest to odbiór świetnie działającego sprzętu od kuriera!

Właściwie to do tej listy można dodać też krok 5 – jest nim przygotowanie smacznej, ciepłej małej czarnej, ulubionego cappuccino lub latte!

Naprawyserwisowe.pl – szybko, profesjonalnie i wygodnie

Jeśli potrzebujesz pomocy z niedziałającym ekspresem do kawy i mieszkasz w Gliwicach, skorzystaj z naszej oferty! Zapewniamy nie tylko kompleksowe naprawy oraz serwis konserwacyjny. Służymy przede wszystkim wiedzą oraz 12- letnim doświadczeniem w branży. To nie wszystko. Cechuje nas też pasja oraz zaangażowanie w każdą naprawę i serwis konserwacyjny. Co więcej, dbamy o terminowość pracy, dajemy Ci stały dostęp to informacji o etapie usługi i statusie Twojego zlecenia. Wszystko, aby nasza współpraca przebiegła w bezpiecznej, dobrej atmosferze.

Pamiętaj – czysty, sprawny ekspres to smaczna, aromatyczna kawa! Warto o niego zadbać!

Scroll to Top
Przewiń do góry