Serwis i naprawa ekspresów do kawy Radom

Dla wielu osób picie kawy to codzienny rytuał, bez którego nie wyobrażają sobie one poranka lub popołudnia. Dobrze to rozumiemy – też jesteśmy pasjonatami, dla których mała czarna lub puszyste latte Czy to praca z biura, czy też wykonywanie obowiązków służbowych na home office – początek dnia nie może obyć się bez wypicia ulubionego napoju. Co jednak zrobić, gdy jedyny ekspres do kawy przestał działać, a nie wyobrażasz sobie funkcjonowania bez „małej czarnej” przez dłuższy czas? W takich sytuacjach, czym prędzej wejdź na stronę internetową Naprawy Serwisowe, wypełnij formularz i spokojnie czekaj na kuriera, który przyjedzie po uszkodzony sprzęt. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, więc mieszkańcu Radomia nie czekaj i chwyć po swój telefon lub laptop, by wysłać zgłoszenie. Aromatyczna kawa jest na wyciągnięcie Twojej ręki!sposób na chwilę relaksu, źródło niepowtarzalnych doznań smakowych oraz codzienna dawka energii. Wiemy też, jak trudny może być moment, w którym odkrywasz, że Twój ekspres nie działa prawidłowo. Dlatego właśnie powołaliśmy do życia Naprawy Serwisowe i stworzyliśmy zespół, który każdego dnia wykonuje swoją pracę dla kawoszy z całej Polski.

Ekspresowa naprawa ekspresów do kawy w przeciągu 5 dni? To możliwe!

Wiemy doskonale, że każdy dzień bez kawy jest dniem straconym. Z tego też względu, wykorzystując doświadczenie zdobyte przez wiele lat obecności w branży, jesteśmy w stanie skrócić czas naprawy nawet do 5 dni w przypadku większości występujących usterek. Jest to możliwe dzięki połączeniu ogromnej wiedzy na temat serwisowanych urządzeń naszych specjalistów oraz wzorowej współpracy z dostawcami oryginalnych części zamiennych. Podejmujemy się naprawy zarówno nowych, jak i starszych modeli sprzętów do parzenia kawy, gdyż żaden nie skrywa przed nami tajemnic. Charakteryzuje nas profesjonalizm, a także indywidualne podejście do klienta. 

Naprawy serwisowe – obsłużymy Twoje zlecenie w sposób kompleksowy

Każde zlecenie jest dla nas tak samo istotne, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci mieli dostęp do jak największej ilości informacji dotyczących wysłanego przez nich zgłoszenia. W związku z tym udostępniliśmy możliwość bieżącego śledzenia statusu naprawy, dzięki czemu użytkownik doskonale wie, na jakim etapie realizacji jest obecnie jego zlecenie. Wykorzystywana przez naszą firmę platforma pozwala nie tylko na monitorowanie stanu zgłoszenia, ale także umożliwia zatwierdzanie kosztorysów czy też swobodną wymianę wiadomości z serwisem. Nie musisz się również martwić, że coś Cię ominie, gdyż wszystkie informacje otrzymasz drogą mailową oraz smsową.

Naprawa ekspresów do kawy szybko i bez wychodzenia z domu lub biura

Ciągle masz wrażenie, że czas ucieka tak szybko, że w ciągu dnia nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego, co masz zaplanowane? Pozwól sobie pomóc i daj się wyręczyć, choć z jedną rzeczą. Jeżeli Twój ekspres do kawy właśnie dotknęła usterka i nie masz czasu, by oddać go do serwisu – wypełnij formularz, a zajmiemy się tym. Nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie spod wskazanego adresu w Radomiu, a następnie dostarczy Ci je z powrotem, gdy awaria zostanie usunięta. Naprawa serwisów do kawy w naszym wykonaniu w większości przypadków trwa zaledwie kilka dni, więc zanim się obejrzysz, będziesz znowu cieszyć się ulubionym napojem wtedy, gdy tylko masz na to ochotę.

Masz do naprawy ekspresy do kawy znanych marek? Zajmiemy się tym!

Bardzo często zdarza się, że urządzenia ulegają awarii po wygaśnięciu gwarancji producenta. Nie oznacza to, że sprzęt jest od razu do wymiany na nowy egzemplarz. To rozwiązanie wiąże się bowiem z dużymi kosztami, których każdy z nas wolałby uniknąć. Znacznie tańszą opcją jest skontaktowanie się z nami przez formularz zgłoszeniowy w celu naprawy ekspresu do kawy! Nasz serwis zajmuje się m.in. eliminowaniem usterek z urządzeń po wygaśnięciu gwarancji. Wśród marek, których sprzęty do parzenia kawy naprawiamy, znajdują się: De’Longhi, Gaggia, Jura, Siemens, Saeco, Philips, Nivona oraz Melitta.

Przedłuż „życie” ekspresowi do kawy – wybierz Naprawy Serwisowe

Nasz serwis ekspresów do kawy to nie tylko miejsce, w którym naprawiamy dostarczone do nas urządzenia. Zajmujemy się również konserwacją sprzętów znanych i mniej rozpoznawalnych producentów. Świadczona przez nas usługa polega na dokładnym wyczyszczeniu urządzenia z resztek kawy, olejów, wymianie wyeksploatowanych elementów czy też dokładnym sprawdzeniu wszystkich parametrów ekspresu do kawy. Jeżeli więc chcesz, by Twój sprzęt służył jak najdłużej, powierz go nam! Sprawimy, że będziesz cieszyć się piciem ulubionego napoju przez długi czas!

Scroll to Top
Przewiń do góry