Serwis i naprawa ekspresów do kawy Rybnik

W domu, w biurze, w kawiarni, w fotelu, w biegu, w samochodzie, w hotelu, w samotności, w towarzystwie. Mała czarna, cappuccino czy latte towarzyszy nam każdego dnia. Siła rutyny jest ogromna, a przez to bardzo dotkliwe potrafią być sytuacje, w których nie można sobie zrobić ulubionego napoju przez awarię sprzętu. Ale nie martw się! Nawet jeśli taki czarny scenariusz Cię spotka, służymy pomocą. Podstawą naszej oferty jest naprawa ekspresów do kawy. Usługę tę świadczymy mieszkańcom Rybnika i nie tylko. Co więcej, zapewniamy też kompleksowy serwis konserwacyjny urządzeń!

Co dokładnie proponujemy? – nasza oferta

Podstawą naszej oferty jest naprawa ekspresów do kawy, którą oferujemy m.in. mieszkańcom Rybnika i okolic. Zajmujemy się usuwaniem najróżniejszego typu usterek, w tym problemów związanych z mieleniem ziaren, spienianiem mleka, brakiem pobierania wody czy całkowitym brakiem działania. Zajmujemy się także urządzeniami, które mielą ziarno, ale nie nalewają wody, albo takimi, które nie podgrzewają wody.

Część usterek może mieć podłoże związane z brakiem regularnej konserwacji urządzenia. W związku z tym zapewniamy również serwis ekspresów do kawy. Wszystkim mieszkańcom Rybnika możemy zaoferować oczyszczenie urządzenia z osadu kawowego, kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Zapewniamy usługi niezbędne do utrzymania urządzenia w dobrej kondycji, czyli kompleksową konserwację.

Zajmujemy się naprawą oraz serwisem konserwacyjnym urządzeń firmy De’Longhi, Jura, Siemens oraz Gaggia Milano. Reperujemy również sprzęt Saeco, Philips oraz Nivona i Melitta.

Serwis w Rybniku – jak zgłosić ekspres do naprawy?

Jeśli chcesz, abyśmy zajęli się naprawą lub serwisem Twojego ekspresu do kawy w naszej siedzibie w Rybniku, wypełnij krótki, wygodny formularz zgłoszeniowy! Aby zgłosić awarię, musisz jedynie podać swoje podstawowe dane (imię, nazwisko, e-mail oraz telefon), a także adres, na który ma przyjechać kurier. Ponadto formularz należy uzupełnić o:

  • opcję paragon lub faktura;
  • markę urządzenia;
  • model urządzenia;
  • typ usterki.

W formularzu prosimy Cię także o podanie informacji, czy sprzęt, którego dotyczy zgłoszenie, jest na gwarancji czy nie. Prosimy też o zaznaczenie tego, czy posiadasz oryginalne opakowanie od urządzenia. W formularzu znajdziesz też bezpośrednie linki do regulaminu oraz cennika usług i do Polityki Prywatności.

Możesz więc skorzystać z naszej oferty szybko i wygodnie!

Serwis ekspresów w Rybniku – dlaczego u nas?

Staramy się naprawić powierzony nam przez mieszkańców Rybnika sprzęt tak szybko, jak to tylko możliwe. Zazwyczaj czas naprawy bądź serwisu trwa do pięciu dni! Warto zaufać naszej firmie także ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży. Nasz zespół tworzą ambitni profesjonaliści, którzy kochają swoją pracę i kawę oczywiście! Wiemy, że Ty także. Dlatego zadbamy o Twój ekspres do kawy najlepiej, jak potrafimy – abyś mógł się nim cieszyć jak najszybciej, przez długie lata.

Ponadto, w naszej firmie staramy się wyjść Ci naprzeciw w każdym możliwym aspekcie. Nie musisz martwić się o kuriera (my go wysyłamy). Nie musisz martwić się o oryginalne opakowanie ekspresu (możemy wysłać specjalnie przygotowaną skrzynię na transport). Nie musisz zastanawiać się, kiedy skończymy naprawę (wystarczy zalogować się do serwisu, by śledzić postępy prac).

Serwis ekspresów do kawy – oferta dla mieszkańców Rybnika

Wyjątkowość naszej oferty opiera się na systemie Door to Door – Ty wysyłasz popsuty sprzęt, my go naprawiamy, a potem wysyłamy z powrotem. Wierzymy, że to doskonałe rozwiązanie dla Klientów z całej Polski, którzy oczekują szybkiej oraz profesjonalnej naprawy urządzenia.

Wiedz jednak, że nie zawsze skorzystanie z tego systemu jest konieczne! Po co doliczać kilka dni na podróż przesyłki, jeśli można przekazać nam ekspres do kawy do serwisu osobiście? Zapraszamy Klientów z Rybnika do dostarczenia urządzenia do naszej siedziby w tymże mieście. Czekamy na Ciebie na ul. Żorskiej 60, 44-203 W Rybniku. Zapraszamy do naszej siedziby także w sytuacji, w której masz jakieś pytania o naszą ofertę lub realizację zamówień!

Scroll to Top
Przewiń do góry