Serwis i naprawa ekspresów do kawy Opole

Każdy dzień rozpoczynasz od codziennego rytuału, którego jednym z najważniejszych elementów jest codzienne picie „małej czarnej”? Doskonale Cię rozumiemy tak jak wielu naszych rodaków niewyobrażających sobie poranka bez ulubionego napoju. Niestety skorzystanie z tej przyjemności nie zawsze jest możliwe, a najczęściej główną przyczyną tego stanu rzeczy jest awaria ekspresu do kawy. Sprzęt ten może ulec usterkom w najmniej spodziewanych momentach, dlatego warto być zawsze gotowym na ich wystąpienie. W jaki sposób? Mieć pod ręką sprawdzony serwis ekspresów do kawy w Opolu! W zasadzie nawet nie musisz wychodzić z domu lub z biura, by skorzystać z naszych usług. Odbierzemy od Ciebie sprzęt spod wskazanego przez Ciebie adresu!

Zaufaj profesjonalistom i postaw na sprawną i szybką naprawę ekspresów do kawy

Awaria sprzętu, któremu dopiero co skończyła się dwuletnia gwarancja producenta, może być niezwykle irytującą sytuacją. Jesteśmy świadomi, że takie urządzenia jak ekspresy do kawy nie należą do najtańszych, a ich wymiana na nowy egzemplarz bardzo często nie wchodzi w rachubę z powodów finansowych. Z tego względu oferujemy Ci znacznie bardziej atrakcyjne rozwiązanie niż kupno nowego sprzętu – pogwarancyjną naprawę ekspresów do kawy i to bez wychodzenia z Twojego domu lub biura znajdującego się w Opolu. Zastanawiasz się jak to w ogóle możliwe? Świadczymy bowiem usługę door-to-door, co oznacza, że zamówieni kurierzy odbiorą od Ciebie sprzęt spod wskazanego adresu, a po wyeliminowaniu przyczyny awarii, przywiozą do Ciebie naprawione urządzenie. Prawda, że proste?

Co należy zrobić, by skorzystać z usług firmy Naprawy Serwisowe? 

Doskonale rozumiemy, że nasi klienci są mocno

„zabiegani”, dlatego też proces przekazania nam sprzętu uprościliśmy do absolutnego minimum. By zamówić naprawę ekspresu do kawy z Opola, w pierwszej kolejności należy wejść na naszą stronę internetową i wypełnić stosowny formularz. Uzupełnienia w nim wymagają Twoje dane osobowe i teleadresowe, a także informacje dotyczące zepsutego urządzenia, takie jak marka czy stan gwarancji.

Po wypełnieniu formularza możesz się odprężyć i spokojnie czekać na kuriera, który przybędzie do Ciebie najszybciej, jak to będzie możliwe. Przekaż mu zepsuty ekspres do kawy, a on w specjalnym, przekazanym mu pudełku dostarczy go do naszego serwisu. Po dotarciu urządzenia do naszej siedziby, specjaliści pracujący w Naprawy Serwisowe wycenią koszt usunięcia usterek. Kosztorys zobaczysz na naszej platformie tak jak status zlecenia. Wszystkie niezbędne informacje będziesz otrzymywać także drogą mailową i smsową, więc masz pewność, że nic Ci nie umknie! Zatwierdź kosztorys, a my przystąpimy do naprawy sprzętu. Większość awarii usuwamy w przeciągu 5 dni roboczych, co czyni nas serwisem z jednym z najkrótszych czasów realizacji zlecenia na rynku od momentu zgłoszenia.  

Ostatnim krokiem, lecz niezwykle ważnym…jest odebranie przez Ciebie paczki z ekspresem do kawy z rąk kuriera! Dzięki naszej usłudze na nowo będziesz cieszyć się wspaniałym zapachem i smakiem „małej czarnej”, kiedy tylko masz na to ochotę!

Naprawiamy ekspresy do kawy znanych producentów

Rynek urządzeń w ostatnich latach mocno się rozrósł i obecnie mamy do czynienia z wieloma markami produkującymi ekspresy do kawy. Jednak niezależnie od posiadanego sprzętu, z nami masz pewność, że podejmiemy się naprawy. Nasz serwis ekspresów do kawy to miejsce, w którym usuniemy usterki z urządzeń wielu znanych marek m.in. De’Longhi, Gaggia, Jura, Siemens, Saeco, Philips, Nivona, a także Melitta.

Nie tylko naprawa ekspresów do kawy. Urządzenia poddajemy również konserwacji 

Warto pamiętać, że najlepszą drogą do przedłużenia żywotności wykorzystywanego sprzętu jest systematyczne dbanie o niego. Z tego też względu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy także profesjonalną usługę konserwacji ekspresów do kawy. Takie działanie może znacząco przedłużyć „życie” sprzętu, a co za tym idzie, przyczynić się do sporych oszczędności w domowym lub biurowym budżecie. Nie czekaj więc i wybierz Naprawy Serwisowe, czyli firmę, która zadba o Twój kolbowy, ciśnieniowy lub automatyczny ekspres ciśnieniowy. 

Scroll to Top
Przewiń do góry